HABER DETAYI

28 Ekim 2017 21:31

HALDUN DORMEN’DEN “BİR ZAMANLAR GAZİNODA”

HALDUN DORMEN’DEN “BİR ZAMANLAR GAZİNODA”

65. sanat yılında Haldun Dormen’in hem yazıp hem başrolünde oynadığı ”Bir Zamanlar Gazinoda” 19 Kasım’da 3. Ankara Komedi Festivali’nde seyircisiyle buluşuyor.

●Haldun Dormen’in yazıp başrolünde oynadığı ”Bir Zamanlar Gazinoda” 2. kategori bileti 56 TL yerine 40 TL!

19 Kasım Pazar, Saat: 20.00 – Nazım Hikmet Kültür Kongre Merkezi / Yenimahalle

Film Detayı:

Duayen tiyatrocu Haldun Dormen, 65. sanat yılını muhteşem bir oyunla kutluyor.

89 yaşındaki Dormen, enerjisi ile izleyenleri kendine hayran bırakıyor!

Haldun Dormen’in kaleminden çıkan ve aynı zamanda başrolünü de usta ismin üstlendiği oyun izleyenlere keyifli dakikalar yaşatıyor.

yakala.co’ya özel indirimle;

Haldun Dormen’in yazıp başrolünde oynadığı ”Bir Zamanlar Gazinoda” 2. kategori bileti 56 TL yerine 40 TL!

19 Kasım Pazar, Saat: 20.00 – Nazım Hikmet Kültür Kongre Merkezi / Yenimahalle

‘’Bir zamanlar Gazino’da’’ çok keyifli bir Haldun Dormen yapıtı. Kendisinin de rol aldığı keyifli bir komedi, gülerken düşündürdüğü gerçeği de var. Yıllar önce yaptıkları oyunlarla izleyenleri kırıp geçiren, herkesin gönlünde taht kurmuş iki eski komedyenin şöhreti artık geçmişte kalmıştır. O dönemde aralarında yaşanılan küçük bir problemden dolayı bir gece yolları ayırmışlar ve uzun yıllar görüşmemişlerdir. Ta ki günün birinde gelen teklife kadar… Bu iki eski dost aralarındaki husumeti çözüp, tekrar özledikleri o şöhrete kavuşabilecekler mi?

Kerem Atabeyoğlu ve Haldun Dormen zamanında ünleri olan iki oyuncu. İkisi de birbirinden aksi ve bir o kadar sevimli eski dost. Şehir içinde bir motel odasında yaşayan kendisinin yaşlandığını kabul etmeyen ve teknolojiden nefret eden huysuz yaşlı tahmin ettiğiniz gibi Haldun Dormen. Neden mi birbiriyle kavgalılar izlerken tahmin bile edemeyeceksiniz.

Keyifli seyirler dileriz.

Yazan: Haldun Dormen

Yönetmen: Ali Altuğ

Oynayanlar: Haldun Dormen, Kerem Atabeyoğlu, Ruhsar Öcal, Almila Uluer, Caner Tör, Murat Terzi, Murat Buyruk, Cansel Şanlı, Ece Arlı, Başak Burcu Ceylan, Fatih Aslan

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.